Bibliai történetmondó verseny

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda hét tanulója részt vett a gyulai Magvető Református Általános Iskola és Óvoda által szervezett XVIII. Országos Bibliai Történetmondó versenyen.

A kedves vendégfogadás után reggeli várta a résztvevőket, majd fénykép készítésére volt lehetőség az udvaron.

A megnyitó ünnepség és az áhítat a református templomban volt, ahol Nagytiszteletű Baráth János lelkész szolgált igehirdetéssel. A Magvető Református Általános Iskola tanulóinak műsora után következett a Bibliai Történetmondó verseny, ahol a zsűri évfolyamonként értékelte a versenyzőket.

Szitás Mihály, iskolánk 2. osztályos tanulója az országos Bibliai Történetmondó versenyen I. helyezett lett korcsoportjában. Felkészítő nevelője Csonka József hitoktató.

A versenyen részt vett még Papp Réka, Jóni Martin, Karsai Janka, Titkó Edina, Bodnár Boglárka és Verdes Virág.

A verseny zárásán Baráth Andrea intézményi lelkész szolgált.

Gratulálunk minden versenyzőnek és köszönjük a felkészítő nevelő munkáját.